Značkové Podprsenky

kvalitní podprsenka která vám dodá na sebejistotě, je k nezaplacení. Jen pro vás je tedy naše skvělá nabídka tohoto zboží. Vyberte si právě tu, která se vám líbí nejvíce. Podprsenky jsou přeci důležité po celý den, takže na kvalitě by se nemělo šetřit.

Dámské podprsenky jsou k dostání ve variantách push-up nebo soft. Seženete je jako vyztužené, s kosticí a bez kostice. Push-upky jsou určeny hlavně ženám s menším a středním poprsím. Zvýrazní, pozvednou vaše vnady a dodají sebedůvěru. Vyrábí se varianty s tenkými i širšími ramínky. Moderní jsou též odepínací ramínka, která můžete nezvykle zkřížit za zády nebo je vyměnit za silikonová.

Praktické i krásné podprsenky

Ženy s větším poprsím vyhledávají pevné vyztužené podprsenky i podprsenky typu soft se stahovacím efektem. Ty dokáží vaše poprsí opticky zmenšit až o jednu velikost. Podprsenky bývají zdobeny všitou krajkou, saténem nebo zajímavým šněrováním. Jaké barvy se zrovna nosí? Klasiku představuje bílé a černé dámské spodní prádlo. Zelené a hnědé je určeno pro smyslné ženy, červené vám dodá sebevědomí.

Sportujete nebo aktivně cvičíte? Svou luxusní podprsenku můžete vyměnit za bezešvý sportovní top. Bezešvé prádlo je velmi oblíbené – na sport, na doma i na nošení do práce. Máte-li menší poprsí, můžete zvolit bezešvý top s tenkými ramínky. Pro větší prsa jsou však určeny pevné sportovní modely, které poskytnou dokonalou oporu.